Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
10 Портокал Прилагодливи 26 Малку Близина Wristbands AuthorizID Ваиганд Prox Зглоб Бенд Compatable со ISOProx 1386 1326 H10301 Формат Читателите. Функционира со огромното Мнозинство на Системи

10 Портокал Прилагодливи 26 Малку Близина Wristbands AuthorizID Ваиганд Prox Зглоб Бенд Compatable со ISOProx

DEN 906.96
 

Производот е достапен
Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .ЗАЕДНИЧКИ ФОРМАТ : 10 Authoriz ID Прилагодливи Близина Портокал Wristbands 26 Малку Keyfobs 125khz контрола на пристап Близина Копче Fobs форматирани со 26-малку H10301 стандарден формат се користи на повеќето контрола на пристап на системи за безбедност.КОМПАТИБИЛЕН : Овие isoprox компатибилен безконтактни Близина wristbands работа со иста 26 малку ваиганд читатели дека и 1386 ISOProx и 1326 ISOProx клуч картички работат со.Компатибилен 125khz картичка читатели вклучуваат : Proxpoint Плус, Thinline II, Mini Prox, RP40, RP10, RPK40, RP15, Prox80, Prox Pro, Entry Prox 4045, Bosch АОР-AYJ12, Викинг PRX-2, и многу повеќе.ИЗГЛЕД : Портокал Зглоб Бенд : Прилагодлив Wristband Ќе се Вклопуваат Речиси Сите Големини.ОБЈЕКТ ШИФРА : Овие RFID контрола на пристап wristbands дојде во Објектот код 11. БЕСПЛАТНА ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА : Добијат помош програмирање вашиот Authoriz ID prox wristbands од нашите технолошки тим за поддршка.Овие црвени прилагодливи близина wristbands се isoprox компатибилни.Овие безконтактни стегачи за рака работат со иста 26 малку ваиганд читатели дека и 1386 ISOProx и 1326 ISOProx клуч картички работат со.Компатибилен 125khz картичка читатели вклучуваат : Proxpoint Плус, Thinline II, Mini Prox, RP40, RP10, RPK40, RP15, Prox80, Prox Pro, Entry Prox 4045, Bosch АОР-AYJ12, Викинг PRX-2, и многу повеќе.

Кон својствата

Производи во категоријата