Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
01 Контрола на Пристап на Тастатурата, Интелигентни Програмирање Лозинка за Контрола на Пристап, Пристап на Системот за Контрола на Дигитални за Комерцијални Станб

01 Контрола на Пристап на Тастатурата, Интелигентни Програмирање Лозинка за Контрола на Пристап, Пристап на

DEN 1608.00
 

Производот е достапен
Достапност

Погоден за повеќето заклучување на уредот или контрола на пристап на системот.Интелигентни програмски систем, едноставни за ракување и одговор е чувствителна.Изработен од ABS & ПММА панел, топлина и издржливи.Совршен за комерцијални, станбени или владата употреба.Поддршка картичка, лозинка, карта+лозинка 3 модели за да ја отвори вратата.Интелигентни програмски систем, едноставни за ракување и одговор е чувствителна.Поддршка картичка, лозинка, карта+лозинка 3 модели за да ја отвори вратата.Совршен за комерцијални, станбени или владата употреба.Изработен од ABS & ПММА панел, топлина и издржливи.Погоден за повеќето заклучување на уредот или контрола на пристап на системот.

Кон својствата

Material:
ABS + PMMA Panel
Card type:
em-id card
Frequency:
125kHz
Reading speed:
Reading distance:
0-10cm
Input voltage:
DC 12V
Working current:
Size:
109 * 85 * 23mm / 4.3 * 3.3 * 0.9in
Weight:
approx. 131g / 4.6oz
Package list:
1 * Access Control Keypad :
1 * User Manual :
1 * Port line :
1 * Bag of screws :
10 * Key fobs :

Производи во категоријата