Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
бамбус бамбус Бебе Плочи со Вшмукување - За Бебиња, Години & Деца - Дел од Бебе Led Weaning Материјали за Собирање на Природни Бамбус Чинии, Чинии, Чаши, Лажици & Јадење Сето

бамбус бамбус Бебе Плочи со Вшмукување - За Бебиња, Години & Деца - Дел од Бебе Led Weaning Материјали за Собирање

DEN 503.76
 

Производот е достапен
Достапност

НЕМА ПОВЕЌЕ НЕУРЕДНА SPILLS : Нашето бебе плочи со вшмукување направат вашиот живот полесно преку спречување на било ненамерни тетеравење.Моќен вшмукување база костец на висок стол послужавник или kiddie табела за да се спречи spills, завртува и се фрла.Наградуван ДИЗАЈН : Илјадници деца од целиот свет љубов бамбус бамбус е вшмукување плочи.Фокс ќе биде вашиот партнер во криминал во ставање крај на kiddo е зло.Со својата моќна вшмукување, Fox нема да ги споделите вашето бебе да се игра Фризби на вечерата на маса.СИТЕ ПРИРОДНИ БАМБУС : Ова дете плоча со поделени вшмукување не содржи никакви токсини.Тоа е навистина природен.ПОГОДНОСТ : Овие деца храна коцки со вшмукување има отстранлив вшмукување дното која ви овозможува да го транзиција плочи за редовна употреба, кога вашето дете outgrows нив.КУЛ-TOUCH : бамбус вшмукување плочи за години одврати изгореници на бебето е деликатна прсти ако тие дофат, за време на хранење.Сите Природни Бамбус : .Дали знаете, дека скоро секое парче пластика која е направен уште постои?.Важно е дека општеството почнува да се отфрли пластични решенија во полза на растенијата врз основа алтернативи.Придружете ни се во правење на светот подобро место за нашите деца.Вашиот избор денес го прави светот на разликата утре.

Кон својствата

Производи во категоријата