Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Колумбија Жените Carson Помине II Јакна

Колумбија Жените Carson Помине II Јакна

DEN 2328.00
 

Производот е достапен
Достапност

Наследството Dobby 72% Најлон/ 28% Полиестер, Omni-Топлина Рефлексивни Microtex Светлина 100% полиестер, 100g Omni-Топлина Топлотна Изолација.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.OMNI-ТОПЛИНА : Нашиот патентиран Топлина Рефлексивни поставата е крајната топлина за управување со системот за отворено перформанси.Металик точка ткаеше внатрешна обвивка е дизајниран за да ја задржат топлината, додека останатите дише за да прахосвам влага.БОНУС на ТОПЛИНА : во Внатрешноста, the Omni-Топлина термички рефлексивни поставата ви држи екстра загрее кога температурите се откажат.Отстранлив појас s елементи надвор, во исто време овозможувајќи внатре да дишат.Резултатот е outerwear дека ви држи сува и удобно, без разлика на условите.

Кон својствата

Производи во категоријата