Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
GEMYSE Девојка е Водоотпорен Ски Снег Јакна Руно Windproof Зимска Јакна со Аспиратор

GEMYSE Девојка е Водоотпорен Ски Снег Јакна Руно Windproof Зимска Јакна со Аспиратор

DEN 1583.52
 

Производот е достапен
Достапност

Руно.Патент затворање.Повод : суштински зимско отворено 2.Монтажни руно худ,стојат јака,полн патент и двојно обезбедени со прилепува и велкро затворање,сите добро дизајни се за подобро windproof ефект; 3.Носат отпор мека школка е многу правец на корозија и топлина.Практична Зимски Ски Јакна со Мулти Џебови : 2 zippered страна џебови и 1 zippered градите џеб,да ги задржи на раце топли во меѓувреме одлична за предмети, како ткиво,копчиња, монети, телефонски, карти итн.

Кон својствата

Производи во категоријата