Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Liyeehao Долго Риба Нето, алуминиумски Легури Не се Лизга Мека Трајни Аквариум Нето -, Полу-Порозни Аквариум за Голема Риба(со Дијаметар од 30CM, се Справи со 50CM)

Liyeehao Долго Риба Нето, алуминиумски Легури Не се Лизга Мека Трајни Аквариум Нето -, Полу-Порозни Аквариум

DEN 741.36
 

Производот е достапен
Достапност

Тоа е широко користен и има многу мека текстура, која не му наштети на риба.На риба одат во со вода од глави, и нето опашка влече вода заедно, дозволувајќи им на рибите да пливаат по вода, без повреда на риби.Рачката е изработена од ABS инженеринг пластика, висока цврстина, не се лизга, издржливи.Синиот дел погоре е отпорна и на црна дел е нето‑како порозни.Полу‑порозни нето риболов не му наштети на риба.Синиот дел е отпорна платно, и црна дел е порозни најлон нето.Функција : 1. Тоа е широко користен и има многу мека текстура, која не му наштети на риба.2. Синиот дел погоре е отпорна и на црна дел е нето‑како порозни.3. Полу‑порозни нето риболов не му наштети на риба.Синиот дел е отпорна платно, и црна дел е порозни најлон нето.4. На риба одат во со вода од глави, и нето опашка влече вода заедно, дозволувајќи им на рибите да пливаат по вода, без повреда на риби.5. Рачката е изработена од ABS инженеринг пластика, висока цврстина, не се лизга, издржливи.6. Анти‑пропадна отворање на опашката.Отворањето на опашката може да се спушти слушалката и да се чуваат повеќе погодно.Спецификации : Состојба : 100% сосема new Item тип : Риболов Net Material : алуминиум alloy Color : Како слика shown Suitable тип : риба резервоарот итн.Производ функција : големи риболов нето, мека текстура, без повреда на fish Use предност : Кога фаќање на риба, користете ги рацете за да се фати риба.Риба ќе ти се лизга и да падне на земјата лесно, која ќе му наштети на риба.Користете ја оваа алатка за да се спречи риби од паѓање на земјата.На нето риболов е полу-порозни нето риболов.Риба оди со вода од главата и опашката влече вода заедно, така што риба ќе пливаат по вода во кофата или рибник без застрашувачки.На риба, тоа нема да падне на земјата и да му наштети на риба.Пакет Листа : 1 x Риболов net1 x Справи.

Кон својствата

Производи во категоријата