Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Водоотпорен Алуминиум Долго Риба Нето, Аквариум Нето, за Средни Риби Големи Риби Риба Резервоарот Аквариум

Водоотпорен Алуминиум Долго Риба Нето, Аквариум Нето, за Средни Риби Големи Риби Риба Резервоарот Аквариум

DEN 741.36
 

Производот е достапен
Достапност

На риба одат во со вода од глави, и нето опашка влече вода заедно, дозволувајќи им на рибите да пливаат по вода, без повреда на риби.Рачката е изработена од ABS инженеринг пластика, висока цврстина, не се лизга, издржливи.Тоа е широко користен и има многу мека текстура, која не му наштети на риба.Полу‑порозни нето риболов не му наштети на риба.Синиот дел е отпорна платно, и црна дел е порозни најлон нето.Анти‑пропадна отворање на опашката.Отворањето на опашката може да се спушти слушалката и да се чуваат повеќе погодно.Состојба : 100% сосема new Item тип : Риболов Net Material : алуминиум alloy Color : Како слика shown Suitable тип : риба резервоарот итн.Производ функција : големи риболов нето, мека текстура, без повреда на fish Use предност : Кога фаќање на риба, користете ги рацете за да се фати риба.Риба ќе ти се лизга и да падне на земјата лесно, која ќе му наштети на риба.Користете ја оваа алатка за да се спречи риби од паѓање на земјата.На нето риболов е полу-порозни нето риболов.Риба оди со вода од главата и опашката влече вода заедно, така што риба ќе пливаат по вода во кофата или рибник без застрашувачки.На риба, тоа нема да падне на земјата и да му наштети на риба.

Кон својствата

Производи во категоријата