Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
POPETPOP Риба Нето - парична Казна Мрежа Риба Резервоарот Нето-со Долга Рачка – Голем Аквариум Риба Нето-со можност да биде продолжен 25-34 години. 6 инчи Долго се Справи с?

POPETPOP Риба Нето - парична Казна Мрежа Риба Резервоарот Нето-со Долга Рачка – Голем Аквариум Риба Нето-со

DEN 447.36
 

Производот е достапен
Достапност

Долго постапува риба нето, Високо - одделение најлон мрежа спречува куките од добивање.Достапни за двете saltwater и слатководни.На проширување и стигнале дизајн на пол направи тоа лесно да се носат и продавница.Риба нето слој е не - абсорбента и нема да се тешки со вода.И пропадна - отпорни се справи со ABS е ергономски, што ни дава за подобро корисничко искуство.Риба резервоарот нето големи, Трајни, еластична, обложени парична казна мрежа нето ја прави дури и на најмалите риба.Опис Оваа риболов слетување нето, со трајни најлон мрежа нето и премиум телескопски пластични пол рачка, го прави супер лесен за фати и да се ослободи, и совршена алатка за риболовците.На проширување и стигнале дизајн на пол направи тоа лесно да се носат и продавница.Карактеристики - Бренд : POPETPOP.- Боја : Црна.- Материјал : ABS.- Големина L : За 110cm ( должина ), ве молиме погледнете на сликите за специфична големина.- На проширување и стигнале дизајн на пол направи тоа лесно да се носат и продавница.- Риба нето слој е не - абсорбента и нема да се тешки со вода.- И пропадна - отпорни се справи со ABS е ергономски, што ни дава за подобро корисничко искуство.Пакет Вклучувајќи 1 x POPETPOP Нето Риболов.

Кон својствата

Производи во категоријата