Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Amacthysh Животинско Безбедност нето домашно Милениче Анти-Падот Заштитна Пребивање,lndoor Отворено Милениче и Играчки Безбедни Banister Оградата на Балконот Прозорец Скали

Amacthysh Животинско Безбедност нето домашно Милениче Анти-Падот Заштитна Пребивање,lndoor Отворено Милениче

DEN 2392.80
 

Производот е достапен
Достапност

[БЕЗБЕДНОСТ НЕТО]жица со дијаметар од 8ММ, мрежа проред 20 CM.На заштитна мрежа може да се прилагоди на мрежа растојание сакате ве Молиме испратете и-мејл на " контактирајте со нас. [АНТИ-ПАДОТ ЗАШТИТНА НЕТО ] : нето исто така, може да се спречи чевли, деца играчки, и други предмети од паѓање од windows, балкон, и скалило baluster, обезбедување на добра безбедност за заштита на минувачите од случајна штета. [МАЧКА SAEFTY ЗАШТИТА] : Ефикасно спречување на вашата мачка од испаѓање од балкон, или на прозорецот, да се осигура вашата мачка безбедно кога се спие или играње во близина на прозорец или да се има забава на високо место.И можете да вентилација нормално, без да се внимава на вашата мачка цело време. [ДЕТЕ ЗАШТИТНА НЕТО ]умерена мекост, не е лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд, долг животен век, носивоста и до 300 килограми, повеќе издржлив, лесен за инсталација и лесен за расклопување сместите удобно. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] : Вие не може да го избрише тоа директно со крпа и сапун, или можете директно да го чистите.Кога ќе не треба да го користите, ќе може да превиткајте го и чувајте го на пригоден начин. ☀Добредојдовте во мојата продавница, ние имаме различни рачно ткаени заштитни мрежи за да изберете од, без разлика дали тоа е големина, боја или стил, можете да ги прилагодите по волја.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, ние ќе ви послужи wholeheartedly.☀Ако боја и големина што ви треба не сме тука, можете да одат до продавница за да видите повеќе стилови.Нашата цел и целта е да се направи секој клиент имаат пријатен и задоволување на шопинг искуство.☀Име на производ : отворено Качување нето/safety net/Заштитна нето☀материјали : најлон☀Мрежа големина : 20cm; Јаже Дијаметар : 8mm☀Јаже боја : white Applicable сценарија : отворен и затворен, скалите балкон, прозорец на таванот, градина, маратон, замав hammock, висечки мост, шопинг центар, забавен парк, облека продавница, таванот нето, декорација нето, заштита на растенијата нето тунелот нето, децата анти-падот нето домашно милениче Изолација мрежи, безбедноста на децата мрежи, мачка мрежи, итн.☀Потсетник:☀Големина опис : декоративни нето се мери рачно, не може да биде грешка од 1-3 см.Ве молиме погледнете го реалните објекти примени.☀Слика опис : заштитна мрежата е во вид.Поради светлина, агол, се прикаже и други прашања, не може да биде благо боја разлика, ве молам прости ми.☀Ние вредност на шопинг искуство за секој клиент.Ако не сте задоволни со нашата заштита нето, ве молиме оставете ги вашите вистински фидбек.☀Среќно!.

Кон својствата

Производи во категоријата