Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Lpraer Аквариум Риба Нето-со можност да биде продолжен од не ' Рѓосувачки Челик Долго се Справи со парична Казна Mesh мрежата за Риба Резервоарот

Lpraer Аквариум Риба Нето-со можност да биде продолжен од не ' Рѓосувачки Челик Долго се Справи со парична Казна

DEN 215.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Премиум Материјалот】се Состои од силен, но мека најлон мрежа со солидна флексибилни нерѓосувачки челик рамка, безбедни за фаќање риби, доволно нежна за деликатна риба, млада риба, guppies, ситна и ракчиња, со можност да биде продолжен риба резервоарот нето-е лесен и едноставен за употреба. 【Димензии】Аквариум риба нето мерки за прибл. 2.8 x 2.8 инчи (L x W), со 3.2 инчи длабок џеб, го повече должина на рачка е 5.5 инчи, и продолжување должина на рачка е 13.3 инчи. 【Со можност да биде продолжен се Справи со】Мрежа риба нето-со можност да биде продолжен се справи може да се прошири до 8.3-16 инчи длабоки резервоарот без капе раце, и во прилог со бесење прстен на крајот од дршката, може да биде едноставно да се откажам, кога ќе завршиш. 【Мулти-цел】Не само безбедно да се фати и пренос на риба, но, исто така, може да се применува како skimmer за отстранување на остатоци, отпадоци или uneaten риба храна од вашиот аквариум; Риба резервоарот нето поклопецот е идеален за општи аквариум чистење и одржување. 【Лесен За Складирање】По употребата, сува дршката во време и место го на ладно и вентилирани место, која ќе трае услугата живот.Карактеристики : Силна, но мека најлон мрежа со солидна флексибилни нерѓосувачки челик рамка, безбедни за фаќање риби, доволно нежна за деликатна риба, млада риба, guppies, ситна и ракчиња.Mesh риба нето-со можност да биде продолжен се справи може да се прошири до длабоко резервоарот без капе раце, и во прилог со бесење прстен на крајот од дршката, може да биде едноставно да се откажам, кога ќе завршиш.Не само безбедно да се фати и пренос на риба, но, исто така, може да се применува како skimmer за отстранување на остатоци, отпадоци или uneaten риба храна од вашиот аквариум.По употреба, сува дршката во време и место го на ладно и вентилирани место, која ќе трае услугата живот.Спецификација : Материјал : Најлон Нето и Нерѓосувачки Челик се Справи со Димензии : Должина*Ширина : 2.8 x 2.8 инчи, Длабочина : 3.2 инчи, со можност да биде продолжен се справи со се прошири до 5.5-13.3 инчи Боја : Црна Пакет Вклучува : 1 x Аквариум Риба Нето.

Кон својствата

Производи во категоријата