Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Риболов Магнети 1000lbs се Повлече Сила,Силна Retrieval Магнет N52 Neodymium Магнети со 10mDurable Јаже,Моќни Магнети за Риболов и Магнетни Обновување Спасување (Една Страна/D/Повлече

Риболов Магнети 1000lbs се Повлече Сила,Силна Retrieval Магнет N52 Neodymium Магнети со 10mDurable Јаже,Моќни

DEN 576.00
 

Производот е достапен
Достапност

Силни магнетни.Со складирање кутија.Со 10 јажиња.Со ракавици.Лесно да се носат.Многу Силни Магнети : 400/600/800/ £ 1000 вертикална магнетни се повлече сила на база на 1.18" дебелина челик под идеални услови се должи на вистински квалитетни и поголема големина гол Neodymium Магнет N52 име на Производ : Складирање Кутија Спецификација на Производот : 17cm*12cm*6cm (вертикална нето) Производ материјал : СТП ткаенина задебелена и најтврдокорните водоотпорен Висока Јачина Риболов Магнет Јаже се Вклучени : Дијаметар * Должина 10/20 милиони Најлон висока јачина nylone Јаже вклучени , што само го земам и оди на риболов, директно, без друго ништо.Мулти-се Користи за Прием на Магнет : Дизајн за тешки и подводни апликација, идеален за риболов, укинување или надоместување на изгубен обоени објекти под вода, на пример, пумпа за вода, железни алатки, кршење на тешки метални предмети, древните објекти.Исто така, виси, одредување на апликацијата и хоби во светот Добра Отпорност-отпор Магнет за Риболов : Ni+Cu+Ni Tripler Слој добра отпорност-отпор слој, се користи и во свежа вода и во морските.Челик школка може да се избегне голо магнет од гребење и chipping.Губење на магнетни својства не повеќе од 2% во рок од 10 години производ : 1pcs магнет 10m јаже 1pcs складирање кутија 1 пар на ракавици.

Кон својствата

Производи во категоријата