Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
20x5mm Супер Постојан Круг Countersunk Head Магнетен Прстен Магнет Ретки Земјата Силен Магнет (20x5mm / 30pcs)

20x5mm Супер Постојан Круг Countersunk Head Магнетен Прстен Магнет Ретки Земјата Силен Магнет (20x5mm / 30pcs)

DEN 287.76
 

Производот е достапен
Достапност

Силни магнетни.лесно да се носат.Мулти-цел на производот.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, но прифатлива постојан магнет?Дали сте во потрага за здрав, сигурен алатка која можат да прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални постојан магнет мора да ги задоволи потребите.Тоа е еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано. Големина : 2 x 0.5 х 0.5 cm. - Материјал : Магнет. - Супер ретки земјата магнети : Откако ќе се држи до едни на други, тоа е тешко да се одвои. - Тоа исто така може да се користи за да се прошири заштитени литиум батерија со вдлабнати контакти. - Погоден за pasting белешки за фрижидер вратата. - Одлично за не-it-yourself проекти. - Изработени од високо квалитетен материјал, издржливи во употреба. 10 x постојан магнет 20 x постојан магнет 30x постојан магнет.

Кон својствата

Производи во категоријата