Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Automotiveapple G80 Злато Амблем Целосен Сет за 2017 2018 Hyundai Genesis G80 (3.3 Т Htrac (Злато))

Automotiveapple G80 Злато Амблем Целосен Сет за 2017 2018 Hyundai Genesis G80 (3.3 Т Htrac (Злато))

DEN 4175.76
 

Производот е достапен
Достапност

Содржина : 1 x Пред крило Амблемот 1 x Задното крило Амблемот 1 x G80 1 x 3.3 Т HTRAC (Злато).Автомобил Опрема : 2017 2018 Hyundai Genesis G80. Производ уставот : 4-pc 1 SET.Совршено се вклопуваат со вашиот автомобил / Направени во Кореја.e-бр.174203730353(3.3 Т Htrac (Злато)).Совршен исто како слика.Можете да ја промените DIY со себе.Лесна Инсталација - да отстраните стари амблем и прикачи нова една Добро направен Квалитетот На калапи има 3 M самолепливи поддршка - Закачите и да Игра Најдобар Квалитет и совршено се вклопуваат во Оваа точка е сигурно да се подобри изгледот на вашиот надворешен Гарантира СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ И да ЗАВРШИ!!!.

Кон својствата

Производи во категоријата