Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Портокал Creamsicle Парфем Масло, Мали - Органска Јојоба Масло, се Тркалаат На, 0.3 оз

Портокал Creamsicle Парфем Масло, Мали - Органска Јојоба Масло, се Тркалаат На, 0.3 оз

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

Рачно изработени во САД.Патување Пријателски Roller Ball Шише.Направени Со Органско Златна Маслото Од Јојоба.Конзерванс, Алкохол, и Боја Слободни. 0.3 Течност Унци.Се тркалаат на нашите парфем масло со нашите патување пријателски стаклени шишиња.Овој парфем масло шише е доволно мал за да се исполнат авиокомпанија прописи и се вклопуваат во вашата чанта заедно со се еко-пријателски стакло и пластика се рециклира.Нашата Портокалова Creamsicle мириса само како creamsicle popsicle.Овој мирис е phthalate слободни.Ние ги користиме јојоба масло, како, на база на масло за нашите парфем масла.Маслото од јојоба е многу сличен на нафта вашата кожа произведува.Тоа апсорбира брзо во кожата, без да остават мрсна чувство.Сите наши производи се направени да нарачате.За да се избегне истекување во транзит, Еклектична Дама ленти сите капи на нашите шишиња и места секое шише во тоа е многу свој reclosable торба.

Кон својствата

Производи во категоријата