Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јоргованот Мирис на Нафта од страна на Еклектична Дама, 10 ml, Премија Одделение Мирис на Нафта, Совршен за Ароматерапијата, Сапуни, Лосиони, Лигите, и Други Бања и Тел?

Јоргованот Мирис на Нафта од страна на Еклектична Дама, 10 ml, Премија Одделение Мирис на Нафта, Совршен за

DEN 263.76
 

Производот е достапен
Достапност

Нашите Премија Одделение на Мирисни Масла се формулирани за да биде погодна за создавање на свој сапуни, бања и телото производи, воздух два спреј, производи за чистење, за употреба во домот арома diffusers, миризливи фен листови, и многу повеќе.Персонализирате било која од вашите unscented производи.Комбинираат две или повеќе од нашите мириси за да се создаде свој мирис.Килибар стакло 10ml шише со црна полипропилен ребрести капа и подесувате евидентно прстен со dropper insert (внеси).На dropper вметнете овозможува мала количина на производот да се издаваат.Не користите ова масло на вашиот кожата undiluted.Носител на нафта, како што се слатко бадемово масло, маслиново масло, или соја грав масло треба да се користи за да се разредува нашите неисечени на мирисни масла.Нашите Јоргованот мирис мириса на луксузна јоргованот буш во полн цут.Овој мирис е phthalate слободни.Нашите Јоргованот мирис мириса на луксузна јоргованот буш во полн цут.Овој мирис е phthalate слободни.Сите наши производи се направени да нарачате.За да се избегне истекување во транзит, Еклектична Дама ленти сите капи на нашите шишиња и места секое шише во тоа е многу свој reclosable торба.

Кон својствата

Производи во категоријата