Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Orbelle Тргување Ноа Три Ниво Преносни Креветчето, Природни

Orbelle Тргување Ноа Три Ниво Преносни Креветчето, Природни

DEN 4718.40
 

Производот е достапен
Достапност

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Доаѓа во комплет со свој Душек, со 3-позиција душек поддршка.Набори станот за лесни за складирање.Изградени со Нов Зеланд борови.Број на модел : 1122 N.Опис на производот На CPSA Одобрени Ное преносни 3 во 1 Виткање Преносни Креветчето е изградена со Нов Зеланд борови.На Orbelle мала тежина Преносни Креветчето доаѓа во комплет со свој Душек, со 3-Позиција Душек поддршка.Набори станот за лесни за складирање.Доаѓа во комплет со два Стационарни Страни, за дополнителна безбедност.На Душек ниво лесно може да се прилагоди без употреба на Алатки.Нашите Виткање креветчето, е Игра-Пен, Промена на станицата, и Преносни Креветчето.На Headboard и footboard се Екстра Дебели, за Безбедноста и ЕКСТРА ЗДРАВ ИЗГРАДБА, Headboard и footboard се Блиску до 1 ИНЧИ дебела.Лесно да се соберат.Челични Тркала Домување со Супер Мазна Гумени Тркала, со Рачката за Заклучување.Сите Алатки Вклучени за лесно собранието.Од Производителот убава Тина 3 Ниво Преносни Креветчето.Тоа е JPMA одобрени Тина Преносни 3 во 1 виткање Преносни Креветчето.Набори станот за лесни за складирање.Ова доаѓа со една Капка-Страна.На душек ниво лесно може да се прилагоди без употреба на алатки.

Кон својствата

Производи во категоријата