Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
32 Парчиња Сте Биле Ducked Картичка и 32 Парчиња Мини Гумени Патка Со 48 Мешана Боја на Гумени Бендот Плови Бања Играчки, Печатени Автомобил Патка Ознаки за ducking Duckie Играч?

32 Парчиња Сте Биле Ducked Картичка и 32 Парчиња Мини Гумени Патка Со 48 Мешана Боја на Гумени Бендот Плови

DEN 383.76
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучени содржини : постојат 112 производите во сет, вклучувајќи 32 гумени патка, секој за 1.6 x 1.3 x 1.4 инчи. 4 типови на 32 патка карти, секој со 8 картички, секоја картичка е околу 2 x 3.5 инчи, 48 мешана боја на гума бендови, бројот е доволно за да се задоволат вашиот needsc.Safe квалитет : нашата гума ducky бања играчки изработени од ПВЦ материјал, безбеден и сигурен, и патка автомобил картички се направени од обложена хартија, светло обоени и јасно печатени, која може да се примени за долго време.Шик дизајн : вие сте ducked картичка карактеристики за убава и стилски дизајн, со текст и патка модели, од вкупно 4 стилови, и на гумени патка за бања е мини и симпатична, и тоа го прави звук ќе се одржи нив.Образовни алатки : овие симпатична играчка патки се мазни и меки, удобни во допир, која е забавно за вас, и содржината на овие картички се за да ги прочитате.Повеќенаменски апликации : овие бања патки се идеални материјали за бањи и внатрешни декорации, и тие се исто така погодни за се модели на наставата во училницата, училиштето и други места.Симпатична гума бања патки се идеални материјали за вас за да продолжите со туш, и можете да уживате во среќни време.Овие смешни патка картичка ознаки се убави подароци за вашите пријатели, соработници и роднини, им даде изненадување.Жолти Патки за бања и патка автомобил ознаки се добро направена, која може да ви послужи за долго време.Спецификации : Количина : 64 парчиња Материјал : гума, обложени картички Боја : како што е прикажано на слики Големина : Секој шатка : за 1.57 x 1.34 x 1.38 инчен Секоја картичка : прибл. 3.5 x 2 инчи Пакетот вклучува : 32 x Гума бања патки 32 x Патка Патка картички Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Возрасни' надзор и водство е потребна кога луѓето се под 12 години ги користите.

Кон својствата

Производи во категоријата