Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
UXZDX CUJUX Агол Туш Полица,Триаголник Бања Туш Кошница 304 од не ' Рѓосувачки Челик, 22x6cm

UXZDX CUJUX Агол Туш Полица,Триаголник Бања Туш Кошница 304 од не ' Рѓосувачки Челик, 22x6cm

DEN 4049.76
 

Производот е достапен
Достапност

Пакет Се Вклучени : . 1* полица.Материјал : 304 од не 'рѓосувачки челик , прецизност обработка не е лесно да избледи и практични, анти-корозија и анти-' рѓа издржливи, монтажни дизајн е лесно да се чисти без мртви краеви.Лесен за инсталација : треба да се перфорирани да го инсталирате на ѕид мазни.Простор за заштеда на енергија : бања рамка е грациозен, грациозен и не-чување.На шупливи дизајн им овозможува на парфем, бања топки, шампон, сапун и други предмети за да биде поставена на полица за лесно складирање и по завршувањето.Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Име : Бања shelf Material : Нерѓосувачки steel Category : Gold Size:22x6cm Installation метод : punching Maintenance метод : Исплакнете ја површината редовно со вода и исушете со мека cloth Try да се избегне контакт со кисели средства за чистење или абразивни средства за чистење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Производи во категоријата