Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
PZJ-Бања Багажник со можност да биде продолжен,Телескопски Мозоци Када Бања Туш Организатор Бања Слив Складирање Багажник,за Сите Кади Против Пролизгување, Метален,

PZJ-Бања Багажник со можност да биде продолжен,Телескопски Мозоци Када Бања Туш Организатор Бања Слив Складирање

DEN 4063.92
 

Производот е достапен
Достапност

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик мешани материјали, вакуум позлата не мувла или ' рѓа.Еколошки, дебела и цврста.Одличен дизајн може да дополнуваат вашиот бања и кујна.ТЕЛЕСКОПСКИ ДИЗАЈН : Стандардна големина : 63 x 20 x 5.5 cm, максималната должина може да биде продолжена до 90cm, погоден за повеќето кади (најкус када ширина е 63cm).Двете страни може да се протегала и ја влечат назад.ДЕТАЛЕН ДИЗАЈН : подебели 304 од не ' рѓосувачки челик барови, поголема товарот, телескопски рамка за одредување на завртки, парична казна заварување, повеќе деликатна полици, посилни и потрајни, па како не, да се навлажни вашите работи.Сува брзо, да се избегне раст на бактерии и мувла, постојат две рачки на двете страни за лесно да виси.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : се прилагодува када полици се поволни за кујни и бањи.Може да се стави на зеленчук, овошје и чаши за тоа да се исцеди водата; вие исто така може да стави вино, чаши, полици за книги, toiletries, крпи, храна и други ставки на тоа.ПОТСЕТУВАЊЕ : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме на вашите сомнежи во секое време.спецификација : име на Производ : 304 од не 'рѓосувачки челик када rack Size : Смалуваат : 63*20*5.5 cm; се Водат : 98*20*5.5 cm Material : 304 од не' рѓосувачки челик, вакуум plating Installation метод : директно поставени на bathtub Color : golden Applicable прилики : апарати за домаќинство и хотел bathtubs The пакетот вклучува : ★1*304 од не ' рѓосувачки челик када racknote : ★Бидејќи прирачник за мерење и мерни методи се различни, ве молиме да дозволи отстапување од 1-3cm.Ви благодариме!.

Кон својствата

Product name:
304 stainless steel bathtub rack
Size:
Shrink
Material:
304 stainless steel, vacuum plating
Installation method:
directly placed on the bathtub
Color:
golden
Applicable occasions:
household and hotel bathtubs
The package includes:
★1*304 stainless steel bathtub rack :
★Because manual measurement and measurement methods are different, please allow a deviation of 1-3cm. Thank you! :

Производи во категоријата