Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Туш Издувам, Туш Када, Сунѓер за Капење Loofah Pouf Топки за Тело Измијте Бања Мажи Жени Трајни Тело Scrubber Exfoliator Туш Суштинско значење за Нега на Кожата Туш Puffs Бања и Телот

Туш Издувам, Туш Када, Сунѓер за Капење Loofah Pouf Топки за Тело Измијте Бања Мажи Жени Трајни Тело Scrubber

DEN 1382.40
 

Производот е достапен
Достапност

[Поцврсти и потрајни] Овие loofah сунѓери донесе надградена заострените јазол дизајн за издржливост и стабилност, што ги прави посилна од повеќето други.Овој висок квалитет, еко-пријателски бања сунѓер е тешко да се разоткрие. [Lathers убаво] На соодветна големина, тежина, и густа меки мрежа на loofah туш сунѓерот го прави тоа држи добро и создава богата пенливата со само мала количина на туш гел или сапун. [Ефикасно чистење] Овие loofah бања сунѓери се нежни за чистење и exfoliating ефикасно, кои ви даваат мека мазна кожа. [Чиста и сува тоа лесно] туш гел и другите нечистотии на туш loofah лесно може да се измие.И долго lanyard дизајн го прави лесно да се откажам и да се исуши.Да се задржи вашата бања loofah сунѓерот сува и чистење за долго време. [Семејство, 4-pack(E)] Можете да изберете E да купите 4 шарени туш сунѓери, па можете да ги споделите со вашето семејство.Совршен за мажи, жени и деца.Забелешка : Освен E, други, пак, се вклучуваат само 1 туш сунѓер.Опис на производот : [Казна решетката ткаенина] када спреј има чувство на дебели, густи и цврсти.Многу пена туш, Exfoliating Туш ќе ја намали потрошувачката на туш крем.[Материјал] бања спреј соголување материјалот е природен, безбедно, здрави, животната средина-пријателски и не-токсични.Туш е мека и удобна.[Функција] пена, пластика туш може да остане во кожата опуштено и удобно.Soaping може да се чистат порите и се промовира циркулацијата на крвта.На џакузи, исто така може да биде масиравме.[Суспензија појас дизајн] суспензија појас на туш sprayer прави суспензија полесно и повеќе труд за заштеда.Фреквенцискиот опсег е поширок и постабилна.По туш, можете да се тресат туш топката да се отстрани влагата, а потоа да висат на ѕидот.[Сте го добиле] ќе добиете бања пешкир и нашата пријателска услуга.Ако имате било какви прашања во врска со туш, ве молиме контактирајте со нас.Пакетот вклучува : 4 x туш цвет.

Кон својствата

Производи во категоријата