Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бања Четка 200pcs 3style Exfoliating Мрежа Торба Одговара за Туш Масажа на Телото Scrubber Природни Сисал Сапун Saver Торбичка Навлажнувачки Бања Спа Пенење Бања Пешкир (Боја : Без Ле

Бања Четка 200pcs 3style Exfoliating Мрежа Торба Одговара за Туш Масажа на Телото Scrubber Природни Сисал Сапун

DEN 1740.00
 

Производот е достапен
Достапност

Exfoliating Мрежа Кеси Торбичка За Туш Масажа на Телото Scrubber Природни Органски Рамија Сапун Торба Сисал Saver Loofah Навлажнувачки Бања Спа Пенење Со Drawstring Description : Овие Сите Природни Сисал Сапун Чанти Се Направени на влакна Дека е доволно здрав за да разлиствам но сепак мека доволно за секојдневна употреба.Напомена : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Овие Се Исто Така Нула Отпад!На торбичка ви помага да се користи до секој последните остатоци од сапун.Дали Ви се сакаат користење на баровите на сапун, но омраза кои се занимаваат со кои траат малку дека само крши на парчиња.

Кон својствата

Производи во категоријата