Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бања Четка 5pcs Влакна Бања Цвет Црна Бања Топката Четки Мек Сунѓер Бања Прибор за Пенење Мрежа Бања Туш Cleaning Tool Бања Пешкир

Бања Четка 5pcs Влакна Бања Цвет Црна Бања Топката Четки Мек Сунѓер Бања Прибор за Пенење Мрежа Бања Туш Cleaning

DEN 1087.20
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : Нежно масажа на кожата, се измијат кожата нечистотија, донесе освежување капење искуство.Материјал : други.Боја : црна.Тежина : 302.0 g.Големина : за 12cm во дијаметар.Нежно масажа на кожата, се измијат кожата нечистотија, донесе освежување капење experience Material : other Color : black Weight : 302.0 g Size : за 12cm во diameter Material : PEblack бања топката*51.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, вистинската големина може да биде малку поинаков.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро, јас ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам.

Кон својствата

Производи во категоријата