Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Keaiduoa Туш Четки Креативни Силикони Меур 2-Двострано Масажа на Скалпот Backrubbing Кожата се Чисти за Возрасни Деца Бања

Keaiduoa Туш Четки Креативни Силикони Меур 2-Двострано Масажа на Скалпот Backrubbing Кожата се Чисти за Возрасни

DEN 1281.60
 

Производот е достапен
Достапност

Направен од силикон и сунѓерот оваа бања наежвам е BPA free, корозија-доказ, лесно да се чисти, се противи на дамки, студ и жештина, и може да се користи во двете ладна и топла вода.Нема болка при триење на кожата постојано,особено погоден за бебиња и домашни миленици;.Лесно да се чисти силиконски материјал повеќе хигиенски од стара бања сунѓер, mitts или loofah scrubber;.Отстранете ја сочинуваат, мртвите клетки на кожата, нечистотија, и повеќе со леснотија!На силиконски влакната се меки доволно за вашата удобност и доволно тешки за да ја исчистите вашиот кожата темелно.Користење на целото тело—лицето, грбот, нозе, задник, гради, нозе, итн;.Само стискаш сапун или туш гел во оваа силикони бања масажа четка, а потоа уживајте во високо масажа бања!.Карактеристики : Материјал : Силикон + Sponge Size : прибл.25x7cm/9.84x2.75in Optional Боја : Сина, Зелена, Розова,Purple Quantity : 1 Pc Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x Туш Четки(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Кон својствата

Производи во категоријата