Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Teerwere Капење Ракавици Ракавици Капење Туш Ракавици Тело за Перење Нето Чисти Телото ги Отстраните Мртвите Кожи 10 Парчиња exfoliating Ракавици (Боја : 10 Пакет по Случаен из

Teerwere Капење Ракавици Ракавици Капење Туш Ракавици Тело за Перење Нето Чисти Телото ги Отстраните Мртвите

DEN 95.76
 

Производот е достапен
Достапност

Телото Чистење Ракавици Тело измијте мит високо флексибилни, една големина може да се протегала да се приспособат на повеќето рака големини, погоден за жените и мажите,elasticized зглоб прави сигурни дека exfoliant туш струже остане во место.Можете да чистење поголемиот дел од вашето тело, без несмасна виткање,идеална големина Погодни за било возрасни.Длабоко ги отстранува кожата & обновува кожата-Карактеристики природни loofah длабоко ексфолиране за подмладување на кожата без да остават никаков ефект врз кожата.Лесен-за-користење и издржливи рачки-Нашите јажиња се зајакнат за да се спречи одред и се идеални за чистење на грбот,вратот,рамената,нозете и тешко да се постигне места.Користете капење ракавици и вашите омилени сапун или туш гел како дел од вашата дневна убавина третман,ракавица има нежна ексфолијација бенд и мека looped бенд за идеален за капење искуство.Телото Ракавици За Туш Функција : ја Подобрува кожата, текстура, промовира здрава кожа, го активира циркулацијата на крвта и ја прави кожата мазна,повторна употреба може да омекне груб, сува кожа,Тоа може да се спречи пора блокада и акни.Пакување листа : 10 парчиња назад scrubber Note : 1.Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.2.Ве молиме овозможи мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Кон својствата

Производи во категоријата