Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
PINKCITY СОЗДАВАЊЕ:Издувам Круг во Облик на Камења за Кристал Исцелување Медитација Реики Балансирање & Декорација 7 Слики,(1 Инч)

PINKCITY СОЗДАВАЊЕ:Издувам Круг во Облик на Камења за Кристал Исцелување Медитација Реики Балансирање & Декорација

DEN 2256.00
 

Производот е достапен
Достапност

Совршен подарок да ја покажете вашата љубов кон некој што не љубов и грижа во секое време.Кристали формирани во форми на срце ви помогне да го активирате Срцето (4) чакра и emanate особено добри вибрации.4-та чакра значења се поврзани со чувствата на љубов, сочувство, мир и безусловна љубов.Направени со висок квалитет природни кристали.Кристално камења лесно може да се стави во џеб, совршена да го држите во раце, секојдневно носат, заврши, место во мрежите или било кое место во друго што сакате да.Внимание : ќе добиете СЛИЧНИ камен поставите како ФОТОГРАФИИ ПРИКАЖУВА но уникатен големина и боја, се должи на природни варијации во кристално камен.

Кон својствата

Производи во категоријата