Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
VALITIC 8-Pack Ароматерапијата Туш Пареа за Стрес Олеснување Исполнет со Природни Еукалиптус Етерично Масло & 1 Пар (Црна) корејски Стил Exfoliating Ракавици за Чистење на Тело?

VALITIC 8-Pack Ароматерапијата Туш Пареа за Стрес Олеснување Исполнет со Природни Еукалиптус Етерично Масло

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучува : Овој пакет се состои од 8-Pack Туш Пареа со Природни Еукалиптус Етерично Масло и 1 Пар (Црна) Exfoliating Ракавици.VALITIC Ароматерапијата Туш Пареа со Природни Еукалиптус Етерични Масла за Стрес Олеснување и Јасно Дишење е во комплет со Exfoliating Ракавици.Овие две се совршен за редовни врнежи!.Еукалиптус Мирис за Јасно Дишење : Нашата Ароматерапијата Туш Steamer носи чувство на мирна спа искуство да удобноста на вашиот дом; Тие се исто така повеќе практични и затоа вреди да се мали трошоци на користење нив; Подмладување на вашите сетила и да се намали застојот со секој луксузен здив.Природни microfibers ракавици дејствува како на лицето и телото со микродермоабразија; Одлична за чистење од вашиот авто-tanner, без да се премногу груби.Лесен за Користење : вклучете топла вода и потоа ставете туш steamer на вашиот туш подот, или туш помеѓу каде мали количини на вода може да допре steamer; се Чека за опуштање мирис за да се пополни атмосфера.Потоа поднесете вашиот омилен сапун за мит потоа додадете вода, се создаде пенливата, и масажа на мит врз вашата кожа во кружни движења.Тоа веднаш и видливо ги отстранува мртвите кожата многу подобро отколку loofah или било која друга сунѓер или exfoliating четка.VALITIC Ароматерапијата Туш Пареа за Стрес Олеснување вклучуваат 8 Природни Етерични Fizzies исполнет со Природни Еукалиптус Етерично Масло да ви помогне да ги отвори дишните патишта и смирување болка во мускулите со ладење.Ова е комплет со Exfoliating Ракавици која има специјална микродермоабразија мит кој овозможува на нашите клиенти најдобро тело и се соочува exfoliating искуство, а во туш или када.

Кон својствата

Производи во категоријата