Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
USB Безжичен бар-код Скенер со Штанд,Symcode бар-код Скенер Безжична Разновиден 2-во-1 (2.4 Ghz Безжична+USB 2.0 Звучници) Батерија Cordless 1D бар-код Читач USB Рачни Бар-Код Скенер Без

USB Безжичен бар-код Скенер со Штанд,Symcode бар-код Скенер Безжична Разновиден 2-во-1 (2.4 Ghz Безжична+USB

DEN 791.76
 

Производот е достапен
Достапност

2.4 G Безжична+USB 2.0 Жичана Конекција : plug and play со едноставна инсталација мини USB приемник (бар-код скенер да застане вклучени).Безжичен пренос на далечина може да се нагоре за да го 328ft под бариера слободни средина.USB Приемник Автоматско Спарување, нема потреба да се инсталира било каков софтвер или Апликација.Ве молиме Имајте во предвид дека нашиот производ Безжичен Приемник е поставена на дното на скенер е Справи.Брзо Точни Брзина на Читање : 32 Bit ПРОЦЕСОРОТ супер декодирање на способност, која брзо може да се до 300/сек.Две работи на владата : Instant upload mode / storage mode.Внатрешни складирање поддржува до 100,00 баркодове во offline storage mode.Скенирање и чување на бар-код кога е далеку од приемник и потоа ажурирање на податоците во вашиот уред кога ќе се врати запишување на безжичен пренос на опсег.Континуирано Скенирање : Set скенер да континуирано скенирање режим со скенирање на поставување на код да се направи тоа скенирање автоматски без притискање на копчиња,и стојат вклучени во кутија што можете да се ослободите вашите раце.Кога скенер се во континуиран режим,ласерски ќе биде секогаш на.Анти-Шок Силикони : Црна заштитна силиконска маска може да се избегне гребење и триење додека паѓа од висина на 6.56 нозе; техничките на IP54 здрав кои се заштити безжична бар-код скенер од прав и влага.Со вградената батерија, Интегрирани 1800m Ah Li-Ion батерија,режим на повеќе од половина година ако целосно наполнета; постојано да скенира бар-кодот за повеќе од една недела; Тоа може да биде обвинет од страна на кој било USB 2.0 порта.Забелешка : За Android уреди без стандарден USB интерфејс како Samsung Галакси i9300 S3, S4, S5, Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 10, Екстра OTG Адаптерот е потребно.На скенерот поддржува ФЕДЕКС / USPS следење на број.Додадете Префикс и Наставка функција, можете да додавате знаци пред и по секоја скенирање.Sepcifications : -Поддржани Кодови : Codabar, Кодекс 11, Кодекс 93, MSI, Кодекс 128, UCC/EAN-128, Кодекс 39, EAN-8, EAN-13, UPC-А, Индустриска 25, Преклопувачки 25, Стандард 25, 2/5 Матрица за Поддршка на Тастатурата јазик : англиски / француски / германски / шпански / Italian -Компатибилен Оперативен Систем : Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 / Трепне / Мобилни / Android уреди -Безжична Комуникација : 2.4 G безжична трансмисија -Скенирање Агли : Fanning : 30º; Хоризонтална : 75º; Vertikal : 65º -Скенирање длабочина на полето : 0~350mm (0.43 мм, КОМПЈУТЕРИ 98%) -Номинален пораст на Работната Далечина : 6~30cm, Скенирање Ширина : 30мм -Скенирање на Владата : Auto off mode / Рачен режим -Извор на Светлина (Ласерски) : Ласерски ПРЕДВОДЕНА од 650+/-20nm -Батерија : 1800m Ah литиум батерија -Робустен дизајн : Дизајнирани за да преживее слободен пад висина од 1.50 м-извор на Светлина : Видливи lasing диоди; Бранова должина : 650nm -Скенирање на владата : Bi-directional една линија скенирање Пакетот Вклучува : -1 * 2.4 G Безжичен Ласерски Скенер -1 * Полнење преку USB Кабел -1 *2.4 G USB Приемник -1 * Упатство.

Кон својствата

Производи во категоријата