Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
NADAMOO Безжична бар-код Скенер со USB Лулка на Полнење на База 328Ft Долго Пренос Рачни 1D Cordless Ласерски бар-код Читач Преносни Скенирање Бар-Код за продажба на Мало Supermaket М

NADAMOO Безжична бар-код Скенер со USB Лулка на Полнење на База 328Ft Долго Пренос Рачни 1D Cordless Ласерски

DEN 1319.76
 

Производот е достапен
Достапност

Во однос на 2.Не може да прочита било каков вид 2 D баркод,како QR код,PDF417,итн.Бар-кодот е отпечатен на сребрена фолија која ги одразува светлината.Додадете тастатура клучеви (ТАБ, CR.Забелешка :400 метри опсег и за покривање спецификации беа дефинирани според резултатите од тестот под идеално услови.4 GHz безжична скенер, нашите скенерот има предност од силен сигнал и долго пренос на далечина. Ѕид или маса монтирани.25 миле во отворен простор, до 100 метри/ 328 стапки затворен.000 баркодове во offline storage mode.Не може да прочита било бар-код од Екранот.Ова е приклучокот т читаат било бар-код од Екранот.Можете да испратите податоци на компјутер кога ви треба.Понуда за полнење капацитет,кога не е во употреба место на скенерот на лулка каде што остануваат полни.

Кон својствата

Производи во категоријата