Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Symcode Безжична 2D Bluetooth бар-код Скенер со Стојат 433 Безжична 2625 Нозе Пренос на Далечина Индустриски Dustproof и Водоотпорен QR Автоматско Handhold Бар-Код Читач на пораки со Пол?

Symcode Безжична 2D Bluetooth бар-код Скенер со Стојат 433 Безжична 2625 Нозе Пренос на Далечина Индустриски

DEN 1679.76
 

Производот е достапен
Достапност

[433 Безжична Долго Пренос на Далечина] : ⏩Испорачува до 4920 Нозе пренос во отворите за воздух под 433 Нова Безжична Технологија режимот, До 2625 Нозе може да се пренесе и во затворен простор,До 100 Feet пренос во отворите за воздух под Bluetooth режим.Приемникот е полнење база, и на база може да се користи како стојат и може да се наплаќа. [433 Безжични и речиси сите заеднички софтвер. [Специјални Функции] : ⏩ Уредување префиксот или суфиксот достигне 32 цифри.Способни се крие дел од бар-кодот .Исто така можете да контактирате со нас за да ги прилагодите мелодиите на производот за да одговараат на вашите специфични потреби.За повеќе информации, ве молиме погледнете го Опис на Производот.На Symcode МЈ-2020-433 G Рачни бар-код Скенер е сигурен и лесен за употреба 2 D Безжична Bluetooth скенер кој може да се фати на податоци прецизно и брзо организација.Долги 433 Безжичен Пренос На Технологија.Испорачува до 4920 Нозе пренос во отворено/2625 Нозе пренос затворен.Неговиот ергономски дизајн, издржлива конструкција и лесно прилагодување го прави погоден за примена во различни бизниси.Голем капацитет инвентар може да заштедите до 10000 кодови кои ви даваат многу простор за складирање на податоци пред качувањето на компјутер.Кога сакате да испратите податоци, на скенерот е компатибилен за Windows, Mac и Linux оперативни системи, како и програми како што се Quickbook, Word, Excel, и Novell.На скенерот поддржува широк опсег на бар-код видови, вклучувајќи : UPC/EAN, UPC/EAN со Дополнителни, UCC/EAN 128, QR Код,Кодекс 39, Кодекс 39 Целосна ASCII, Trioptic Кодекс 39, Кодекс 128 Целосна ASCII, Codabar, Преклопувачки 2 од 5, Дискретни 2 од 5, Кодекс 93, MSI, Кодекс 11, RSS варијанти, на Кинеските 2 на 5, и продолжен ASCII поддршка за Код 128 бар кодовите.2 D : PDF417,QR-кодот,Податоци Матрица.На бар-код читач има над 180 опциите за конфигурација, што ќе ви овозможи да додадете префикс и наставка кодови, или за да ги избришете со почеток/крај ликови.Можете дури и да додадете на тастатурата копчиња/комбинации за скенирање на работата.Она што се Вклучени : бар-код Скенер (Модел : МЈ-2020 DA-BL); Полнење Мозок; и Прирачник за Корисникот.Спецификации : Влезен Напон : DC5 V±0.25 v;Тековните : 25 m A (работа); 95 m A (моментален);Декодирање Брзина : 100 пати / сек;Безжичен Опсег : 40m (viod);Време на Полнење : 2,5 Часа;животниот Век на Батеријата : 30 часот.

Кон својствата

Производи во категоријата