Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
iWALK Шкорпија Ултра Тенок Моќ Банка 8000mAh со Вграден Тип Ц и Микро USB Полнење Кабли (Црна)

iWALK Шкорпија Ултра Тенок Моќ Банка 8000mAh со Вграден Тип Ц и Микро USB Полнење Кабли (Црна)

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

Четири вградени кабли вклучени со моќта банка : Молња кабел за Apple уреди, Тип C кабел за најновиот Android уреди како Samsung Галакси Забелешка и S-Серија, Микро USB кабел за традиционалните Android уреди, и стандарден USB кабел за полнење на Шкорпија 8000. Голем капацитет 8000m Ah батерија и Брзо полнење.Шкорпија 8000 брзо може да се наплати повеќе уреди со најбрзиот брзина поради своето производство до 2.4 a.Податоци sync, изградена-во Молња, Тип Ц и USB кабли префрлувате податоци додека го полните уреди со компјутери.Помине низ технологија обезбедува моќ на банката е секогаш се надополнува и подготвени да одите.Вграден-во стандардниот USB кабел за повторно полнење На моќ банка само треба 3.5 часа за целосно полнење тоа кога е поврзан со QC2.0/3.0 полнење.Тенок Универзална батеријата со вграден-во Молња, тип Ц, микро USB и USB надополнување на кабли.

Кон својствата

Производи во категоријата