Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ADDTOP Моќ Банка 26800mAh Преносни Соларен Полнач со 3 Вградени Кабли, 2 Излези и USB C Влез/Излез Надворешни Батеријата Пакет за мобилни телефони Таблети и Електронски Уреди

ADDTOP Моќ Банка 26800mAh Преносни Соларен Полнач со 3 Вградени Кабли, 2 Излези и USB C Влез/Излез Надворешни

DEN 1550.40
 

Производот е достапен
Достапност

Висок Капацитет Преносни Полначот : 26800m Ah на моќ може да ја полните вашиот i Phone 11 Про 7 пати, Samsung Галакси S21 околу 5.5 пати, и таблета најмалку два пати, ставање недела моќ е во вашиот џеб со едно надополнување.Три Интегрирани Кабли : сончевата енергија банка интегрира USB-C кабел, на i OS кабел и USB кабел за полнење на вашите уреди и надополнување на енергија банка на движење.Кога не е во употреба, можете да навивам ги настрана да останете организирани.Повеќе Уреди за Полнење : На соларен полнач за телефон обезбедува 2 НА USB порти и USB C порта(влез/излез) за различни уреди, овозможувајќи до 5-уреди-полнење одеднаш.Повеќе безбедносни карактеристики за заштита на вашите уреди од прекуструјна, кратки-коло, и прегревање.Соларен Панел Полнење : 1.9 W соларен панел може да обезбеди итна резервната моќност на вашиот телефон додека кампување, планинарење, или за време на моќ исклучување.Соларни полнење стапка е погодена од сончева светлина интензитет, време и други фактори, па ве молиме да целосно да ја наполните моќ банка пред вашето патување.Патување-Friendly Дизајн : 26800m Ah преносни соларен полнач со вграден кабли, компатибилен со повеќето паметни телефони и таблети, погоден за патување, кампување, планинарење, и други активности на отворено.Спецификација За Производ.Капацитетот на батеријата : 26800m Ah / 99 Wh.Батерија : Li-полимер батерија.На текст (Макс) : 5 V=2.1 А. Излез (Макс) : 5 V=2.4 A. Соларен Панел : 1.9 W. Укината Димензија : 6.82*3.36*1.05 инч.Целосно Тежина : 540g/1.19 Ib.

Кон својствата

Производи во категоријата