Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Excitrus 83W Моќ Банка Про, USB C Реалниот Ултра Тенок Пренослив Апарат со Висока Брзина, Енергија за Испорака на Моќ Банка 65W PD 3.0 Супер Брз Полнење на Батеријата Пакет за Ла

Excitrus 83W Моќ Банка Про, USB C Реалниот Ултра Тенок Пренослив Апарат со Висока Брзина, Енергија за Испорака

DEN 2150.40
 

Производот е достапен
Достапност

Брзо Полнење за Macbook,Лаптоп, Површината : ЦЕЛОСНА 65 W претставено преку USB C Моќ Испорака (PD) Порт значи тоа брзо може да се наплаќаат Mac Book Pro 13" до 60% во 1 час како добри како оригиналниот полнач.Преносни 83 W Моќ Банка : Ова е само еден 83 W моќ банка на пазарот и најмалите со дури 13.500 лица m Ah капацитет.Овој пренослив апарат зазема малку простор во кеса или чанта и тежи само 11oz/295g.Големина е 4.92"x2.91"x1.06" или 125x74x27mm.Брзо Полнење 2 Уреди Истовремено : Полнење до 2 уреди во исто време со максимална излезна користење на Моќ Банка Про. 2 Порти се вклучени : 1) USB C 65 W PD излез 2) USB A 18 W излез (поддржува Брзо Полнење 3.0 протокол за висока брзина на полнење).Мулти-ниво на Сигурност Заштита : да се Чува на вашиот лаптоп и уреди безбедно со EXCITRUS 8 ниво на безбедност на заштита.Види Полнење на Владата : Со оваа власт банка ,можете да ја полните вашата види и други ниско-енергетски уреди со доверба.Excitrus 83 W Моќ Банка со USB Ц и USB ЕДЕН Излез за Macbook и Паметен телефон.Тесто Капацитет : 13500m Ah Output : USB C : 65 WUSB НА : 18 W Тежина : 11oz/295g Size : 4.92"x2.91"x1.06"/125x74x27(mm) БРЗО ПОЛНЕЊЕ Полнење i Phone 11 Про до 53% во 30mins.Answer : ___________________________ NOTE : PD полначот (не се вклучени) мора да се користи за да се постигнат овие резултати.Се ПРОТЕГА на РАБОТНОТО ВРЕМЕ ВИСОКО КОМПАТИБИЛНИ со Овој USB C моќ банка е компатибилен со сите USB C поддржани полнење лап-топ компјутери & уреди, како што се : ТРОШОЦИ 2 УРЕДИ одеднаш Оваа Власт Банката има 2 полнење пристаништа. 1) USB A 18 W QC3.0 излез (поддржува Брзо Полнење 3.0 протокол за висока брзина на полнење) и 2) USB C 65 W PD излез Ова ви овозможува да ја полните 2 уреди одеднаш, без пад на напон или струја.Што Вклучува : 1 x 83 W Моќ Банка 1 x 50cm USB за да го USB C Полнење Кабел 1 x 50cm USB C до USB C Полнење Кабел 1 x Упатството за Корисникот.

Кон својствата

Производи во категоријата