Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Odetrik 20000mAh 18W Моќ Банка, PD 3.0 КК 3.0 USB C Голема Брзина Преносни Полначот со Висок Капацитет Надворешни Батеријата Компатибилен Пакет за iPhone, iPad Таблет Samsung и Повеќе

Odetrik 20000mAh 18W Моќ Банка, PD 3.0 КК 3.0 USB C Голема Брзина Преносни Полначот со Висок Капацитет Надворешни

DEN 486.72
 

Производот е достапен
Достапност

18 W Брзо Полнење : Голема брзина на полнење на владата на 18 W PD3.0 и двоен КК 3.0 брзо полнење излези, донесе најновиот i Phone од 0 до 50% само во 30mins.Полна-брзина на полнење на батеријата преку USB Ц и 18 W моќ испорака полначот(полначот не е вклучено), X 2.5 побрзо од редовните 1А полначи.Ултра-Висок Капацитет : 20000m Ah моќ банката има голем капацитет за дизајн, обезбедува околу 4 трошоци за i Phone 11, околу 4 целосна пријава за Samsung Галакси S10, и 1.7 трошоци за i Pad воздух 2. Smart LED Дигитален Дисплеј : Јасно LED дисплеј покажува точната останатите моќ, погодно за вас да ја дополните вашата моќ банка во времето.Кога пренослив апарат влегува во PD брзо полнење на владата, PD зелено светло фонт на екранот ќе се покаже.Интелигентни Сигурност Заштита : Направен од висок квалитет на литиум полимер батерија пакет.Безбедно и издржливи, можат да се користат повеќе пати.Вграден-во мерки за заштита на вашите уреди од над-обвинет, во текот-испразнета, во текот-напон, над-струја, во текот-топлина и краток спој заштита.Она што Ќе Добиете за : 1×Odetrik 20000m Ah PD 3.0 моќ банка, 1×USB C до C кабел, 1 x Микро USB полнење кабел, 1×упатството за корисникот. 18-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите.Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници ако вратите се затворени. 20000m Ah МОЌ БАНКА БРЗО ПОЛНЕЊЕ 18 W PD 3.0+КК 3.0 ПРЕНОСЛИВ АПАРАТ СО ДИГИТАЛЕН LED ДИСПЛЕЈ Брзо Полнење Полнење на уредот преку USB-C текст(PD 3.0) или двојно USB-A(КК 3.0), висока брзина на полнење 3 уреди со комбинирана излез на 18 W.Спаси 40% Полнење Заштеда на Време вашиот 40% од полнење на батеријата време, преку PD3.0 USB C текст.Поддржува 3 Уреди за Полнење да се појави Истовремено 18 W Моќ Испорака 3.0 USB-C port+ dual КК 3.0 USB-А излези, за полнење 3 уреди како најбрзо што е можно.Безбедно за Авион Лесно да помине низ аеродромот за безбедност, им е дозволено да носат на авиони.СПЕЦИФИКАЦИИ - Капацитет : 20000m Ah - Микро USB Влез : 5 V/2.4 A - PD 3.0 (USB-C) Влез : - 5 V/3А, 9 V/2 A (18 W Макс) - PD 3.0 (USB-C) Излез : - 5 V/3А, 9 V/2 A, 12 V/1.5 A (18 W Макс) - КК 3.0 (USB-A1) Излез : - 5 V/3А, 9 V/2 A, 12 V/1.5 A (18 W Макс) - КК 3.0 (USB-А2) Излез : - 5 V/3А, 9 V/2 A, 12 V/1.5 A (18 W Макс) - Производ Големина : 135 × 62 × 25 mm / 5.31 × 2.44 × 0.98 во - Производ Тежина : 395 г ПАКЕТ LIST - 1 × Моќ Банка - 1 X Микро USB Полнење Кабел - 1 ×Тип C до Tppe C Полнење Кабел - 1 × Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Производи во категоријата