Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BESTON Безжична Енергија Банка,10000mAh Преносни Полначот со USB C Магнет Телефон Држачот за Надворешни Батеријата Пакети за Тип-C Android Телефони, Таблети, Лаптопи

BESTON Безжична Енергија Банка,10000mAh Преносни Полначот со USB C Магнет Телефон Држачот за Надворешни Батеријата

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

Откривањето на лепило филм на задната страна на магнетното sicker 2.0 Android телефони.Производот е само за дневна водоотпорен заштита, ве молиме не се впие производ во вода.25(инчи) 10000m Ah моќ банка : 6. 3x Побрзо Полнење : Моќен 22.Особено се донесе вашиот нов i Phone назад до 50 процент во толку брзо како што и 30 минути.Answer : ___________________________ Note : 1 : Прстен полнење налепница треба да работат заедно со моќта банка.0 брзо полнење.0 излез за започнување на полнење брзина, дали имате голема корист во итни случаи.Со цел да се постигнат најдобри полнење ефект (брзо полнење), ве молиме да користите полнење кабел што е предвидено во пакет или 5 A супер брзо полнење кабел. 10000m Ah Брзо Полнење Магнетни Полнење Артефакт : Sopport PD 3. 3 : Тоа ќе престане полнење на вашиот телефон кога на вашиот телефон е целосно да се полнат. 2 : Место на вашиот телефон кој Ѕвони полнење налепница е заглавен во близина на моќ банка и тоа ќе го поврзете вашиот телефон magnetically и полнење на телефонот автоматски. (Ако вашиот телефон не поддржува брзо полнење, оваа власт банка ќе го полните телефонот во мала брзина).Креативни Телефон Носителот : пакетот доаѓа со Прстен Полнење Налепница, која може да се користи како телефон носителот и ќе може да се стави вашиот телефон на шалтерот кога гледате видео со вашиот телефон.Не се инсталира и се користи производот на дожд или други вода средини.Широко Компатибилен : Compatile со било кој Телефон што поддржува PD3.

Кон својствата

Производи во категоријата