Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BUQU Моќ Poof Пренослив Апарат 2500mAh Симпатична и Модерен Моќ Банка Универзална Телефонот на Полначот на Батеријата, Црна

BUQU Моќ Poof Пренослив Апарат 2500mAh Симпатична и Модерен Моќ Банка Универзална Телефонот на Полначот на Батеријата,

DEN 357.60
 

Производот е достапен
Достапност

BUQU = бидете уникатни!Да се издвоите од толпата со BUQU меки шик pompom дизајн!BUQU моќ poof Црна е мека Црна боја faux крзно полнење топката со злато позлатен клип.Имајте BUQU моќ poof со вас како ваш доверлив резервната батерија!Се до 1 X екстра телефон батеријата со овој надворешна сила банка.Led мерач за Гориво во склопот ви овозможува да го знаете вашиот полнење моќ.Ре-гориво со вклучени полнење преку USB кабел.Здрав Carabineer keychain клип : Клипот на вашата чанта, ранец, каде било лесно патување!Совршен за Девојки и деца на go!.Проширено работно Време - додава до и дополнителни 14 часа време на разговор, 10 часа на социјалните медиуми, 11 часа на видео репродукција, 50 часа на репродукцијата на музика.

Кон својствата

Производи во категоријата