Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 Пакет (20,000 mAh & 30,000 mAh) - Suscell Соларна Енергија Банка, Преносни Соларен Полнач за Телефон со Двоен LED Светла Светилка, Компатибилни се со паметни телефони и Други Уреди

2 Пакет (20,000 mAh & 30,000 mAh) - Suscell Соларна Енергија Банка, Преносни Соларен Полнач за Телефон со Двоен

DEN 1175.76
 

Производот е достапен
Достапност

✅【Голем Капацитет】Опремени со 20.000 евра m Ah мобилен капацитет, пријави широк спектар на мобилни телефони, таблети, и звучници.Толку моќен што може да го полните телефонот до 5x или i Pad 1and пол пати.Повеќе пристаништа обезбедува трошоци за каква било друга USB уреди.Моќ за неколку дена на авантура и активности на отворено. ✅【Компатибилен со Повеќе Уреди】На соларна енергија полначот изградена-во двоен 5 V/2.1 USB излез ви овозможува да ја полните два уреда истовремено, компатибилни со вашиот i Phone, Samsung, HTC, Nexus, Go pro Камера, Таблети и други USB уреди.Повеќе од 1000+ надополнување на животен циклус.Интелигентни безбедносна заштита, избегне над-струја, во текот-напон, над-оптоварување и краток спој, итн.Пет пилот индикатори укажуваат на статус на батерија полнач. ✅【Изградена-Во Ултра Сјајна LED Светилка】Изградена-во светли двоен LED светилки може да се користи како светилка, или како итен светлина во темнината.Притиснете и задржете го копчето за 3 секунди за да го вклучите светлото вклучено или исклучено.Три начини на осветлување : Стабилен -СОС-Strobe режим. ✅【USB и Aux Полнење】преносни соларен полнач напојува од 5 V/2.0 Е(Тип В) адаптер или соларни.Поради овие варијации во сончева светлина интензитет и соларен панел конверзија стапка, тоа може да потрае долго време да ја полните батеријата банка користење на соларни панели.Примарен начин за полнење на батеријата банката е со USB и само користење на сончевата полнење функција во итни случаи. ✅【Најдобра Гаранција за Соларен Полнач Моќ Банка】12 месеци Гаранција 24 часа онлајн услуга по продажбата, Пријателски замени политика.Ние се гордееме со квалитетот на нашите производи.Било какви прашања поврзани со се гарантира со пријателски ЗАМЕНА или РЕФУНДИРАЊЕ на, и, исто така, поддршка 24 часа на интернет по-услуга.Ве молиме да не КОНТАКТИРАТЕ доколку имате било какви проблеми со објекти од Bingkok Продавница.

Кон својствата

Производи во категоријата