Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Жедни за Патување ПРО Моќ Банка со 13400 mAh [Брзо Полнење КК 3.0 USB + Тип C со PD] Преносни Батерија Полнач

Жедни за Патување ПРО Моќ Банка со 13400 mAh [Брзо Полнење КК 3.0 USB + Тип C со PD] Преносни Батерија Полнач

DEN 551.76
 

Производот е достапен
Достапност

ПОЛНЕЊЕ НА пат : Ти никогаш не треба да престане за штекер повторно!Кога вашиот паметен телефон или таблет започне губење на енергија, само повлечете вашиот Жедни за батерија полнач надвор од џебот или чантата и надополнување на тоа во ниту еден момент.КОМПАКТЕН & ПРЕНОСНИ : Нашата надворешна батерија полначот не е само моќни, тоа се вклопува во вашата дланка, вашиот џеб или ташна.Мал и лесен, може да се земе тоа каде и да одите и никогаш не снема на енергија.ПЛАМНАЛ ПОЛНЕЊЕ ВРЕМЕ : Во 13400mah, можете да ја полните вашата уреди на цел брзо и ефикасно.Не само тоа, туку секоја целосно наполнета Издлаби моќ банка може да го полните вашиот паметен телефон од 0-100% енергија од батеријата 4 пати!.ВКЛУЧУВА 18-МЕСЕЧНА ГАРАНЦИЈА : што е Нашата пренослив апарат доаѓа со 18-месечна гаранција која ја покрива погрешни батерии на полнење на проблеми, и внатрешни прашања.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ На : Жедни за Преносни Надворешна Батерија Полнач работи со денешните популарни брендови, вклучувајќи iphone и i Pads, Samsung, Google Пиксели, LG, и други Android уреди.Тоа, исто така, работи со твоите Go Pro и таблети!.Се вклопува во вашата дланка.Универзална компатибилност со i Phone, Samsung, таблети и многу повеќе.Тип-C (PD 18 W), Брзо Полнење и USB 3.0 2.4 НА пристаништа.Компактен и издржливи. 13400 m Ah капацитет.СЕ ПРИКЛУЧАТ 1 МИЛИОН+ ЖЕДНИ ФАНОВИ!.Спојуваќи многу години на искуство во high-end електроника, Жедни обезбедува врвен квалитет дизајнирани производи да им служи на сите ваши технолошки уреди.Нашата цел е да моќ и заштита на сите ваши авантури, каде што животот може да ве однесе!Вашата комплетна сатисфакција, е нашата мисија.

Кон својствата

Производи во категоријата