Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Hermitshell Патување Случај за TG90 Пренослив Апарат 20000mAh Моќ Банка (Случај за 20000mah)

Hermitshell Патување Случај за TG90 Пренослив Апарат 20000mAh Моќ Банка (Случај за 20000mah)

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Направени за да ги собере TG90 Пренослив Апарат 20000m Ah Моќ Банка.Материјал : ЕВА ;Внатрешна големина на : 6.3*3*1.1(L*H*W) инч.За продажба е случај само (уред и додатоци се продаваат посебно).Hermitshell Патување Случај за TG90 Пренослив Апарат 20000m Ah Моќ Банка.

Кон својствата

Производи во категоријата