Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
АП.DISHU Пренослив Апарат, 2.1 Брзо Полнење 80000mAh Двојна USB Излез LED Дисплеј Моќ Банка, Брзо Полнење на Батеријата Пакет за iPhone 12 11 Про Samsung S20 AirPods iPad Таблет итн,Црвена

АП.DISHU Пренослив Апарат, 2.1 Брзо Полнење 80000mAh Двојна USB Излез LED Дисплеј Моќ Банка, Брзо Полнење на

DEN 3431.28
 

Производот е достапен
Достапност

✔ 80000m Ah Моќ Банка : не само за преносни полнење но исто така и во целиот дом.Што ќе ви овозможи полнење на мобилни уреди, без да биде врзан на приклучок за штекер.на дигитален дисплеј покажува точниот процент на моќ лево и кога да ја дополните. ✔ Сигурен Li-полимер Мобилен : ви Благодариме на Li-полимер батерија пак, полнач е многу побезбедно отколку било Li-ion полнач.Исто така, тоа е полесен и slimer, во Согласност со меѓународните стандарди за безбедност на воздушниот транспорт, кои можете лесно може да го носи наоколу. ✔ Мал 1 * USB Кабел; 1 * Прирачник за Корисникот.Ние обезбедуваме 24*7 пријателски поддршка на корисниците на.ние ги користиме само со највисок степен на материјали, па ние имаме доверба да обезбеди индустрија-водечки 3 години гаранција.Карактеристики : 80000m Ah Висок Капацитет пријави било кој паметен и мобилните телефони за 8-10 пати; Модерен Класичен Стил Двојна USB Излези : Трошоци два уреда истовремено без да се жртвува за полнење брзина; 2.1 супер брзо полнење, безбедно донесена на авион или во вашата торба.Широко Компатибилност : Работи беспрекорно со Андроид телефони(Samsung Галакси S10+/S10/S9+/S9/S8+/S8/S7 edge/S7 итн) i Phone(i Phone XS max/XR/XS/X/8plus/8/7plus/7/6plus/6s/6 итн) Google Пиксели Nexus 6 P Табела компатибилен со i Pad и повеќе..Спецификација : ●Капацитет : 80000m Ah ●Батерија Тип : Li-полимер ●Текст : Apple/Андроид/Тип-C три текст интерфејси ●Двојно Излез : Dual USB излез ●Објект Димензии : 16 X 8 X 2 СМ ●Материјал : Воздухопловство алуминиум легура ●Објект Тежина : 260g Пакет содржи : 1 X 100000m Ah Батеријата Преносни Полнач 1 X Микро USB Кабелот 1 X Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Производи во категоријата