Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Fitease Магнетни Игри Преносни Моќ Банка (iPhone 13Mini/12 Мини) F4000

Fitease Магнетни Игри Преносни Моќ Банка (iPhone 13Mini/12 Мини) F4000

DEN 839.76
 

Производот е достапен
Достапност

Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви дополнителни прашања, ние ќе се врати во рок од 24 часа. Излез : Осветлување 5 V1. Светлината и пргав, игра како ви наплаќаат.Прави финес еден од најпознатите светлина и тенок магнетен полнење банка на пазарот.Стабилна smart полнење & БОЈА LED Индикатор★- иако постојат многу безжична енергија банка на пазарот, преку numerously тест, одговара леснотија уште изберете за да го користите жичен полнење за да се задржи рамнотежата на полнење брзина и топлина проблем да бидете сигурни дека нашите корисник/player навистина може да уживаат во игри додека се полни. PD режим; Trickle режим; Заштитен режим; 3. Бренд : Fitease 2. Се наплаќа по редовна 5 V2 A стан-ле полнење кабел. Големина на : 90*60*9. 'Fitease, Земете Лесно' е како играч е поставено на умот, која е исто така визија за поддршка на нашиот бренд.38 nch во Дебелина, 90g во Тежина.Компатибилност★-F4000 е специјално дизајниран за i Phone 13/12 серија работи со i Phone 13/12/ i Phone 13/12 Мини/ i Phone 13/12pro/ i Phone 13/12pro Max.Вие сте еден од свежо корисник на нашиот нов производ, а ние се надевам дека ќе уживам во тоа.6 A ви Благодариме за купување fitease производ, и ви благодариме за вашата поддршка.3 меѓународен превоз на стандардот за безбедност. Текст : Осветлување 5 V2 A 8.Тоа ќе значи дека за светот, Ако може да се обезбеди удобен едноставни игри искуство преку нашиот производ. Авионски пријателски.Кавга слободен★-Ние обезбедуваме 12-месеци гаранција и 30-Дена Слободна размена или наплата. Материјал : ABS+PC 4. Брза само полнење брзина. Тежи само 75g, 37wh кој ги исполнува UN38.кабел должина е специфично дизајнирани да работат со различни модел и Маг-Безбедно, Па ве молиме да бидете сигурни дека да се избере вистинскиот модел пред да го купите.Fitease е роден и израснат во текот на брзиот развој на мобилни игри. 4030m Ah висока густина литиум полимер батерија. Надградба на Лактот дизајн за сексуално и репродуктивно полнење кабел, тешко да се пробие, изградба да трае.Тоа останува залепена на телефонот многу цврсто, можете да го користите додека се полни.Силни Магнетни★-Fitease е дизајниран да работи со маг-безбедно магнетни случај, со прстен на 18 правоаголна супер-силна ретки земјата neodymium магнет, тоа може да држете го вашиот уред цврсто. Боја : Бела 5. Тежина : 90g 7. Силен и стабилен прилив подобрува полнење брзина 2. Модел : F4000 мобилни полнење кабел 3. Лесна adsorb со Маг-Безбедно Интегриран со 36 висока густина на магнетен чипови, натпревари совршен со еден внатре Телефон.Ултра-Тенки & Супер Светло ★- 0.Дизајниран со посветеност и изграден за да трае.Енергичен каде што некогаш и да одите!Модели Fitment i-Phone 13/12 мини со лактот кабел 22mm i-Phone 13/12/pro со лактот кабел 28mm i-Phone 13/12/pro max со лактот кабел 38mm ОВА Е ДИЗАЈНИРАН ДА се ВКЛОПУВААТ ВО i-Phone 13/12 Мини СО 22 MM LENGH КАБЕЛ!Технички Спецификации : 1.

Кон својствата

Производи во категоријата