Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Hermitshell Тешко Патување Случај за П 10000mAh / LURBON 10000 mAh/LEZCHI 10000mAh Пренослив Апарат Моќ Банка Ултра Тенок Надворешни Батеријата Пакет

Hermitshell Тешко Патување Случај за П 10000mAh / LURBON 10000 mAh/LEZCHI 10000mAh Пренослив Апарат Моќ Банка

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Направени за да ги собере П 10000m Ah / LURBON 10000 m Ah / LEZCHI 10000m Ah Пренослив Апарат Моќ Банка Ултра Тенок Надворешни Батеријата Пакет.Материјал : ЕВА ; Боја : Црна; Внатрешна големина на : 6.3*3*1.2(L*H*W) инч.За продажба е случај само (уред и додатоци се продаваат посебно).Hermitshell Тешко Патување Случај за П 10000m Ah / LURBON 10000 m Ah / LEZCHI 10000m Ah Пренослив Апарат Моќ Банка Ултра Тенок Надворешни Батеријата Пакет.

Кон својствата

Производи во категоријата