Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пит Бул НИ Печ Прилагодливи Обичен возач на камион Бејзбол Капа Капи (Мулти-Бои)

Пит Бул НИ Печ Прилагодливи Обичен возач на камион Бејзбол Капа Капи (Мулти-Бои)

DEN 359.76
 

Производот е достапен
Достапност

100% Акрил.Кука и Јамка затворање.Премиум Квалитет На Воздух Мрежа Возач На Камион Шапка.Микро Мрежа Капа, Удобно и Мека.Пред 2"x3" САД Знаме Извезена.Една Големина Одговара На Повеќето.Големи Воени Бои и Дезени!.Нашите патриотски САД Знаме Везени Отстранлив Кука и Јамка Печ Пена Воздух Мрежа Капа е достапен во различни бои.Овој САД знаме везени печ на предната страна на капа е пренослив.Изработени од 100% Акрил.Беспомошна и пред криви сметка.Неструктурирани капа. 2 вентилација претходно биле вклучени во пред 2 панели.Опремени се со прилагодливи кука и јамка назад затворање.Една големина одговара на повеќето.

Кон својствата

Производи во категоријата