Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Отворено Истражување Вилсон Yukon Капа

Отворено Истражување Вилсон Yukon Капа

DEN 701.28
 

Производот е достапен
Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Ткаенина Перформанси : Восок лице, СТП слој.Дизајн Карактеристики : Sherpa Поставата на Ушите, Дијамант Quilted обвивка, Свитлива Гребенот, Изолирани.Непречено восок платно на нашите Вилсон Колекција врти било капа - и авантура - во вистински репер на луксуз, и Вилсон Yukon Капа е не се разликува.Инјектира со доза на северна шумата стил и know-how, Вилсон Yukon Ззп ќе се покриени кога температурата plummets.На восок платно надворешноста и дијамант quilted поставата обезбедува дарежлив изолација, додека buttoned уво клапи се свитка надолу за дополнителна топлина кога станува навистина студено.

Кон својствата

Производи во категоријата