Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Samtree Прилагодливи Обични Бејзбол Капа за Жените и Мажите, Класичен Тато Капа Низок Профил, Неструктурирани Спорт Шапка

Samtree Прилагодливи Обични Бејзбол Капа за Жените и Мажите, Класичен Тато Капа Низок Профил, Неструктурирани

DEN 302.16
 

Производот е достапен
Достапност

Предвремени затворање.Класичен Унисекс Бејзбол Капа : Тато шапка стил со пред-криви стакло и неструктурирани круна, погоден за мажите и жените. 6 панели со 6 везени претходно биле вклучени, дише и да се чувствуваат удобно кога ќе го прави спортот.Лошо влијание Боја & Кул Предмет : Едноставен twill текстура, модерен и кул, и бојата на нашите возач на камион шапка е убава и живописни.Прекрасен објект за вас да одговараат на вашите тимови, особено за луѓе кои сакаат лошо влијание боја, оваа капа е само вашиот стил!.Прилагодлив за Повеќето Глава Големини : Овој спорт капа е обемот е 19.7"-23.6" (50-60cm), има метален затворач на грбот, ви овозможува да додадете или намалување headroom, многу погодно да се прилагоди.Гребенот : 3.15" (8cm), Висината на Венецот : 4.7" (12cm).Висок Квалитет на Ткаенини : Нашата унисекс капа е изработена од Полиестер платно, лесен, издржливи и удобно.Идеален за во текот на целиот ден се носат.Заштита од сонце & Мулти-за употреба : спорт бејзбол капа има широк обод, може да го заштити вашето лице и кожата од штетните УВ зраци.Тоа е исто така добар избор за редовен секојдневниот живот или активности на отворено, како велосипедизам, кампување, планинарење, возење.Функција : Големина : Гребенот : 3.15" (8cm), Висината на Венецот : 4.7" (12cm), Обемот(приближно) : 19.7"-23.6" (50-60cm).Боја : Црна, Црвена, Розова, Жолта, Сина Материјал : Полиестер Samtree Унисекс Прилагодливи Бејзбол Капа ќе направи кул и модерен.Со прилагодливи метал назад затворање, нашите шапка е лесно да се најде вистинската големина за вашата глава.Овој спорт капа е направена на 6 табли со 6 претходно биле вклучени, да обезбеди одлична вентилација.Пред-криви стакло може да се заштити кожата од штетните УВ зраци, и да ја задржите вашата коса од вашето лице и очи за време на вашиот активности на отворено.Класичен стил во живописни солидна боја, едноставно twill текстура и низок профил дизајн со неструктурирани круна, овој лесен бејзбол капа треба да биде голем објект за сите во текот на годината се носат.Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ве молиме мерка на околностите на вашата глава, и да се споредат бејзбол капа големини што се предвидени, пред купување 2. Сликите што се предвидени се многу блиску до реалните производ.Бои на самиот производ може да има мала разлика поради светилки, екрани.Пакетот вклучува : 1 x безбол капи за Мажи & Жени.

Кон својствата

Производи во категоријата