Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MLB Чикаго Белата Сокс Колектор Трговски Картичка Сет

MLB Чикаго Белата Сокс Колектор Трговски Картичка Сет

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

Овој Колекционерски Сет доаѓа со Ултра Про 3 - Инчен Topps Бејзбол Картичката Албум и 5 Ултра Про Platinum 9 џеб страници.Поставете ќе содржи 17 картички.Службен 2013 Topps MLB Тим во собата. 17 картичка е бонус ексклузивна да го поставите.Овој Колекционерски Сет доаѓа со Ултра Про 3 - Инчен Topps Бејзбол Картичката Албум и 5 Ултра Про Platinum 9 џеб страници.Опис на производот Ова е официјалната 2013 Topps MLB Тим поставени на официјалната карта на главната бејзбол Лига (Mlb).Овој сет ќе содржи 17 картички, 17 картичка е бонус ексклузивна да го поставите.Дека е во право, овој сет е само место за да се добие оваа картичка, која ќе се разликува од тимот.Сите 17 картички ќе бидат спакувани во блистер а потоа се печат на peggable картичка.Овој сет е одличен начин да се воведе фанови да картичка собирање, и наследството изборот за сите MLB фанови.Овој Колекционерски Сет доаѓа со Ултра Про 3 Topps Бејзбол Картичката Албум и 5 Ултра Про Platinum 9 џеб-страници, за да се одржи вашите почетокот колекција.Дополнителни страници можат да се купат за да ги додадете во албумот како вашата збирка на карти се зголемува.Сите предмети се Направени во САД.Од Производителот Ова е официјалната 2013 Topps MLB Тим поставени на официјалната карта на главната бејзбол Лига (Mlb).Овој сет ќе содржи 17 картички, 17 картичка е бонус ексклузивна да го поставите.Дека е во право, овој сет е само место за да се добие оваа картичка, која ќе се разликува од тимот.Сите 17 картички ќе бидат спакувани во блистер а потоа се печат на peggable картичка.Овој сет е одличен начин да се воведе фанови да картичка собирање, и наследството изборот за сите MLB фанови.Овој Колекционерски Сет доаѓа со Ултра Про 3 Topps Бејзбол Картичката Албум и 5 Ултра Про Platinum 9 џеб-страници, за да се одржи вашите почетокот колекција.Дополнителни страници можат да се купат за да ги додадете во албумот како вашата збирка на карти се зголемува.Сите предмети се Направени во САД.

Кон својствата

Производи во категоријата