Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
12 Кутии Сомот Помине Сјајот Прашина полски Бонбони Боја Помине Уметност во Прав Собираат Сомот Пигмент За Нокти DIY Декорација Совети

12 Кутии Сомот Помине Сјајот Прашина полски Бонбони Боја Помине Уметност во Прав Собираат Сомот Пигмент За Нокти

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

【12 БОИ парична КАЗНА СЈАЈОТ】- 12 Светла И Блескава Боја.Секоја Боја Е Практичен И Сјајна.Можете Да Креирате Бескрајни Ефекти Со Користење На Нив Посебно Или Се Меша И Вашиот Стил Никогаш Нема Да Биде Монотона. 【ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ утврдена】-голема Вредност утврдена Со Неверојатен Избор На Шарени, со Висок Квалитет Помине Уметност Сомот Прав За Приватна И Професионална Употреба. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】-висок Квалитет На Нашите Помине Уметност Украси Гарантира Дека Вашите Дизајни Ќе Бидат Долготрајни И Прекрасен Во Нивната Совршеност, Совршен За Приватна И Професионална Употреба. 【УМЕТНОСТ, ЗАНАЕТ И ДЕКОРАЦИЈА】- Дополнителна парична Казна Пенливи Сјајот Е Идеален Микс Во Лигите, Лепило, Боја И Епоксидни Да се Направи Искра Занаети. 12 Светла Ад Исклучителна Бои Може Да Се Создаде Бескрајни Ефект За Празник Украси, Честитки Картички, Колажи, Разгледници, Постери, Училишни Проекти И Така Натаму. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】-Креативни Девојки И Жени, Љубов Живописни Бои И Ноктите Дизајни Ќе Биде Воодушевен Со Таков Неверојатен Сомот Прав Поставите Како Подарок.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на најновите модни помине уметност за есен и зима Погоден за користење на врвот на ноктите полирање, ув градител гел, акрил и др.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Одговараат за домашна употреба или професионална употреба Како да го користите : 1.Ставете хартија за заштита на работа подрачје 2.Се подготват вашите нокти со база на грбот и ја излечи, под УВ / LED светилка 3.Нанесете слој на боја гел (користи иста боја како Кадифе во Прав), лек под УВ / LED светилка 4.Применуваат без избрише врвот грб, се стави на Сомот Прав на вашите нокти, а потоа се излечи под УВ / LED светилка(може да се користи tweezer да се меша топлиот прав при користење) 5.Користете прашина четка да издржам подалеку вишокот на сомот прав 6.За вишокот на сомот прав на хартија, можете да се прелива назад во кутијата Пакет Содржина : 12 Colors/Set Помине Сомот во Прав.

Кон својствата

Производи во категоријата