Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Splat Полу Постојан Фантазија Заврши Боја на Косата Комплет во Ombre Оган

Splat Полу Постојан Фантазија Заврши Боја на Косата Комплет во Ombre Оган

DEN 479.52
 

Производот е достапен
Достапност

Жив Една апликација Полу-Постојани боја на коса!.Фантазијата Комплет вклучува боја, кајгана и пероксид.Единствена формула Услови за Коса Додека таа остава Светли Бои!.За СИТЕ бои косата и типови!.Лесен за Употреба, Направени во САД.Вегетаријанци.Суровост-Слободни.Глутен-Слободни.Направен во САД.Ombre Оган.Ombre Океанот.Ombre Љубов.Ombre Дожд.Ombre Сон.Достапно во 5 нијанси!.Ombre Fire Ombre Ocean Ombre Love Ombre Rain Ombre Сон.

Кон својствата

Производи во категоријата