Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
E-Почна Мото G Моќ Случај со Вграден Екран Заштитник, целото Тело Заштитна Солиден Браник Маска, Транспарентни и Јасни Назад, Shockproof Влијание се Спротивстави на Случа

E-Почна Мото G Моќ Случај со Вграден Екран Заштитник, целото Тело Заштитна Солиден Браник Маска, Транспарентни

DEN 215.52
 

Производот е достапен
Достапност

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со Motorola Мото G Моќ (2020 Порака). [НЕ ОДГОВАРА Мото G8 Моќ / Мото G Перо].Ни e-mail првата ако има било какви проблеми. 【ВГРАДЕН ЕКРАН ЗАШТИТНИК】 вграден екран заштитник е отпорен на гребење, но не влијае на чувствителни екран одговор функција. 【БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ КОМПАТИБИЛЕН】 специјално дизајнирани тенка задниот поклопец обезбедува нормален безжична полнењето без да се расправаме на постојано отстранување и инсталирате на телефонот случај. 【СИТЕ КРУГ ЗАШТИТА】TPU шок апсорпција и покрена четири околу аглите заштита на вашиот мобилен телефон, па не ќе бидат погодени од падот.Длабоко камера исечок штити камера од гребнатини, додека зачувување на целосен флеш функција. 360 степен со полно работно тело солиден заштита, отпорен на Гребење & Анти - паѓа предвидено од страна на премиум PC + TPU материјали, намалување на стресот и да се обезбеди крајна заштита за вашиот Телефон. 【ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на】Купи со доверба со нашиот 7-дневниот Гаранција за Парите Назад Без Прашања и 30-Ден Гаранција, E-Почна обезбедува професионални национално ниво превозот и услуги.Вашето купување искуство и задоволство се заштитени и гарантирани со нашиот професионализам.Целото Тело на Сите Околу Заштита случај со засилен TPU rubberized браник за максимална заштита и специјален дизајн.Контактирајте не преку порака или контактирајте со нас форма преку доколку имате било какви прашања пред да го купат.

Кон својствата

Производи во категоријата