Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Домашно Милениче Ум Мачка Спреј

Домашно Милениче Ум Мачка Спреј

DEN 358.80
 

Производот е достапен
Достапност

ПРЕМИУМ CATNIP - им Даде на вашиот писе што сака со домашни Миленичиња Ум Сакам Catnip Течни Мачка Спреј.Вашата мачка целосно ќе уживате во овој спреј и ќе бидат пополнети за долго време.ВИСОКО ЕФИКАСНИ и БЕЗБЕДНИ - Изработени од 100% премија Канадски-одгледува catnip, овој спреј ќе liven до вашиот кожен пријател ум.ЧУВАЈТЕ ја ВАШАТА МАЧКА да се ЗАБАВУВААТ - Бидете сигурни дека вашата мачка е да се забавуваат и да се занимава со оваа catnip спреј.Се примени за да вашата мачка играчки да бидат зафатени, или да ја користите за да ги одврати несакани гребење покажувајќи им каде да го ноктот, наместо.НЕМА НЕРЕД - Не грижете се за расчистување.На овој сите природни екстра потентен catnip спреј не бара било каков вид на расчистување.На user-friendly спреј шише прави апликација бриз. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет – знаеме дека домашните миленици, исто како и луѓето, се избалансирани за разлика од едни на други и што се работи за многу не може да се постигне наменетата цел со сите.Како што имаат за цел да ви обезбедиме производи кои работат, Пет Ум нуди гаранција за враќање на парите или наменска производ ако оригиналната набавка лево сакаат уште подобар исход.

Кон својствата

Производи во категоријата