Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
1/16-27 NPT HIGH Speed Челик 6 Долга Цевка ДОПРЕТЕ го

1/16-27 NPT HIGH Speed Челик 6 Долга Цевка ДОПРЕТЕ го

DEN 343.20
 

Производот е достапен
Достапност

High Speed Челик. 4 Flute. 1/16-27 NPT HIGH SPEED ЧЕЛИК 6" ДОЛГА ЦЕВКА TAPNPT Големина (Инчен) : 1/16"Flute Должина (Инчи) : 11/16"Flute Вид : Прав Flute/Десен Cut Overall Должина (Инчи) : 6"Материјал : ВИСОКА БРЗИНА STEELQuality Увоз.

Кон својствата

Производи во категоријата